REMOVEDOR GUTTA RESTART OPENER KOMET RE10L15.204.030 est 6u
Proveïdor: KOMET
Referència fabricant: 049908R0
Unitats: 52 ud Disponible (enviaments en 24 hores)
Contenido: 6 ut
-20%
Característiques
Un retratament del conducte o preparació ortògrada procura retirar completament el material d'obturació existent, assolir les zones que van quedar sense tractar durant un tractament anterior i garantir així la desinfecció completa de la porció radicular. Amb el sistema de llimes NiTi Endo ReStart, aquesta tasca es pot efectuar de forma efectiva però controlada en pocs passos. L'Endo ReStart Opener té una conicitat constant de 10%, 030 mm de diàmetre, longitud: 15mm, part activa curta (5mm), punta de 4 superfícies, estèril i reutilitzable.