HU-FRIEDY
Filtros
2735 artículos
Ordenar Més venuts
-
OSTEOTOM BONE SHAVER HU-FRIEDY 1,37 conc/ang 3,7 mm -
LUXADOR HU-FRIEDY EL2CX corb 2 mm linea black -
LUXADOR HU-FRIEDY EL3CX corb 3 mm linea black -
LUXADOR HU-FRIEDY EL3SX recte 3 mm linea black -
LUXADOR HU-FRIEDY EL4CX corb 4 mm linea black -
CINZELL OSSI HU-FRIEDY TABANELLA 2 -
CINZELL OSSI HU-FRIEDY TABANELLA 1 -
INSTRUMENT URBAN HU-FRIEDY p/contornejat de pinyol -
EXCAVADOR HU-FRIEDY 246 DE mg 9 -
IMS HU-FRIEDY indicador de control per a rentadora 50 u. -
IMS HU-FRIEDY indicador de control p/bany ultrasò 50 u. -
IMS HU-FRIEDY porta indicador de control -
ALACAT HU-FRIEDY per a tall de lligadures -
CURETA PER A IMPLANTS HU-FRIEDY titani mini five 13/14 -
CURETA PER A IMPLANTS HU-FRIEDY titani mini five 11/12 -
CURETA PER A IMPLANTS HU-FRIEDY titani mini five 1/2 -
CURETA PER A IMPLANTS HU-FRIEDY titani langer 1/2 -
CURETA PER A IMPLANTS HU-FRIEDY titani 204SD -
CURETA GRACEY EVEREDGE 2.0 HU-FRIEDY sg7/8-9 verd -
CURETA GRACEY EVEREDGE 2.0 HU-FRIEDY rigid sg7/8-9 verd -
COLORVUE HU-FRIEDY UNC15 oxford 1 mànec 6 puntes kit -
CURETA GRACEY EVEREDGE 2.0 HU-FRIEDY sg9/10-9 vermell -
BISTURI ALLEN HU-FRIEDY 1/2 rodó mg 9 -
PERIOSTOTOM ALLEN HU-FRIEDY posterior linea black